Swagger UI Field Formatter (8.x-3.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: view
it: mostra

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Validator
it: Validatore
