Swagger UI Field Formatter (8.x-3.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas
