Swagger UI Field Formatter (8.x-3.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Validator
oc: Validateur
