Swagger UI Field Formatter (8.x-3.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
