Swagger UI Field Formatter (8.x-3.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat
