Swapcard (1.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Private
da: Privat

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: API Key
da: API-nøgle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Events
da: Begivenheder

en: Clear
da: Ryd

en: Purge
da: Fjern

en: Company name
da: Firmanavn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
