Swapcard (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Events
el: Γεγονότα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
