Swapcard (1.0.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Private
fi: Yksityinen

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
