Swapcard (1.0.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Private
fr: Privé

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Location
fr: Emplacement

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Advanced
fr: Avancé

en: Events
fr: Évènements

en: Purpose
fr: Objectif

en: Clear
fr: Vider

en: Purge
fr: Purger

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Event fields
fr: Champs d'événement

en: Website URL
fr: URL de site web

en: Company name
fr: Nom de la société

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Job title
fr: Appellation d'emploi
