Swapcard (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Date
hi: तारीख

en: Image
hi: चित्र

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Advanced
hi: विकसित

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
