Swapcard (1.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Private
hr: Privatno

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Advanced
hr: Napredno

en: Clear
hr: Očisti

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
