Swapcard (1.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Private
hu: Rejtett

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Image
hu: Kép

en: Sync
hu: Szinkron

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Advanced
hu: Haladó

en: Events
hu: Események

en: Purpose
hu: Cél

en: Clear
hu: Törlés

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Event fields
hu: Eseménymezők

en: Company name
hu: Cég neve

en: About
hu: Leírás

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Uses
hu: Használat

en: Base URI
hu: Alap URI

en: Job title
hu: Beosztás
