Swapcard (1.0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Date
is: Dagsetning

en: Image
is: Mynd

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: API Key
is: API Lykill

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Events
is: Viðburðir

en: Clear
is: Hreinsa

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: About
is: Um
