Swapcard (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Image
jv: Gambar

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Advanced
jv: Mahir

en: About
jv: Ngenani
