Swapcard (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
