Swapcard (1.0.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Private
oc: Privat

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Advanced
oc: Avançat

en: Events
oc: Eveniments

en: Clear
oc: Escafar

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
