Swapcard (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Image
bn: ছবি

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
