Swapcard (1.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Private
cs: Soukromé

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Events
cs: Události

en: Clear
cs: Vymazat

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Social media
cs: Sociální média
