Swapcard (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Private
eu: Pribatua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Events
eu: Gertaerak

en: Clear
eu: Garbitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Uses
eu: Erabilerak
