Swapcard (1.0.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Image
fa: تصویر

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Off
fa: خاموش

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Events
fa: رویدادها

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Company name
fa: نام شرکت

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
