Swapcard (1.0.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Private
gl: Privado

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Events
gl: Eventos

en: Purpose
gl: Propósito

en: Clear
gl: Limpar

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
