Swapcard (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Private
kk: Жеке

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
