Swapcard (1.0.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Private
lt: Privatus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Purge
lt: Valyti

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
