Swapcard (1.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
