Swapcard (1.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Image
sl: Slika

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
