Swapcard (1.0.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
