Swapcard (1.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
