Swapcard (1.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Private
ug: شەخسىي

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
