Swapcard (1.0.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Image
uk: Зображення

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Off
uk: Вимкнено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Advanced
uk: Розширені

en: Events
uk: Події

en: Purpose
uk: Мета

en: Clear
uk: Очистка

en: Purge
uk: Очистити

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Event fields
uk: Поля події

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Company name
uk: Назва компанії

en: About
uk: Про модуль

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Uses
uk: Використання

en: Base URI
uk: Основний ресурс URI

en: Speakers
uk: Гучномовці
