Swapcard (1.0.9) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Image
bg: Снимка

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Clear
bg: Изчисти
