Swapcard (1.0.9) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
