Swapcard (1.0.9) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Date
cy: Dyddiad

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Advanced
cy: Uwch

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Clear
cy: Clir
