Swapcard (1.0.9) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Advanced
et: Täpsem

en: Clear
et: Tühjenda

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Job title
et: Amet
