Swapcard (1.0.9) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
