Swapcard (1.0.9) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Uses
hy: Օգտագործում
