Swapcard (1.0.9) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Private
it: Privato

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Session ID
it: ID sessione

en: Advanced
it: Avanzate

en: Clear
it: Cancella

en: Company name
it: Ragione Sociale

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: @label ID
it: ID @label
