Swapcard (1.0.9) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Private
ja: プライベート

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Session ID
ja: セッションID

en: Advanced
ja: 高度

en: Events
ja: イベント

en: Purpose
ja: 目的

en: Clear
ja: クリアー

en: Company name
ja: 会社名

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Remove @label
ja: @labelを削除
