Swapcard (1.0.9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
