Swapcard (1.0.9) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Image
mn: Зураг

en: Location
mn: Байрлал
