Swapcard (1.0.9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
