Swapcard (1.0.9) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Private
pt: Privado

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Ligado

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Off
pt: Desligado

en: Location
pt: Localização

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: API Key
pt: Chave API

en: Advanced
pt: Avançado

en: Events
pt: Eventos

en: Clear
pt: Limpar

en: Purge
pt: Purgar

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Company name
pt: Nome da empresa

en: About
pt: Sobre

en: Sessions
pt: Sessões

en: Uses
pt: Usos

en: Job title
pt: Título do emprego

en: Event ID
pt: ID do evento

en: @label ID
pt: Id. @label

[ctx: Date range separator]
en: -
pt: em contexto: Separador de intervalo de datas

en: Remove @label
pt: Remover @label
