Swapcard (1.0.9) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Private
ro: Privat

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: Events
ro: Evenimente

en: Clear
ro: Elimină

en: Company name
ro: Nume companie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: @label ID
ro: Id-ul @label
