Swapcard (1.0.9) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Session ID
sk: ID session

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Events
sk: Udalosti

en: Purpose
sk: Účel

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Company name
sk: Názov firmy

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
