Swapcard (1.0.9) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: About
sq: Informacione
