Swapcard (1.0.9) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
