Swapcard (1.0.9) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Image
vi: Ảnh

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Events
vi: Sự kiện

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Company name
vi: Tên công ty

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
