Swapcard (1.1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Date
ar: التاريخ

en: Image
ar: الصورة

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Advanced
ar: متقدم

en: Events
ar: الفعاليات

en: Clear
ar: مسح

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
