Swapcard (1.1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Advanced
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
