Swapcard (1.1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Date
he: תאריך

en: Image
he: תמונה

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Events
he: אירועים

en: Clear
he: ניקוי

en: Company name
he: שם החברה

en: About
he: אודות

en: Sessions
he: מושבים

en: Uses
he: שימושים

en: Job title
he: תיאור תפקיד
