Swapcard (1.1.0) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Private
nl: Privé

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Events
nl: Evenementen

en: Purpose
nl: Doel

en: Clear
nl: Wissen

en: Purge
nl: Legen

en: Timeout
nl: Time-out

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: About
nl: Over

en: Sessions
nl: Sessies

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Job title
nl: Vacaturetitel

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: Add @label
nl: @label toevoegen

en: Default fields
nl: Standaardvelden

en: @label ID
nl: @label-ID

en: Remove @label
nl: @label verwijderen
